انواع زیر دستی و کاربرد های آن

انواع زیر دستی و کاربرد های آن

استفاده از زیر دستی محدود به سن خاصی نمی باشد. یک تکیه گاه مناسب برای نوشتن  است که مسلط تر و خوش خط تر می توانید بنویسید. تخته شاسی برای بسیاری از طراحان خوش ذوق که می‌خواهند از طبیعت یا هر جایی که می روند طراحی کنند گزینه مناسبی می باشد زیرا به راحتی قابل حمل است و تکیه گاه خوبی برای طراحی می باشد . همچنین برای مهندسان نقشه کشی که نیاز به نت برداری دارند مناسب است. زیر دستی های چیترا در حداقل وزن و ضخامت و در عین حال با کیفیت تولید شده است این زیر دستی ها دارای سطحی محکم هستند و به راحتی برگه ها روی آن قرار می گیرد و بستری مناسب برای نوشتن و طراحی می باشد.

خوشنویسی و زیر دستی

 

زیردستی و یا تخته شاسی ابزاری است که شما میتوانید با توجه به گیره ای که در بالای سر آن به صورت قفل قرار دارد کاغذ های خود را بر روی آن قرار دهید و به راحتی یادداشت های خود را روی کاغذ بنویسید.

زیردستی  معمولا کاربرد عمومی و همگانی دارد و از مهد کودک تا دانشگاه ها قابل استفاده است.

زیردستی های چیترا با قفل سنگین و ضخیم موسوم به قفل 22 گرم تولید می شود که باعث بالا رفتن کیفیت زیردستی می‌گردد و توانایی نگه داشتن تعداد بیشتری کاغذ را دارد. همچنین این محصول با توجه به کیفیت ساخت آن از طول عمر نسبتا زیادی برخوردار است . استفاده از قفل های سبک باعث می شود قفل به زودی خراب شود و یا حتی در همان ابتدای استفاده نتواند بیشتر از چند برگ را نگه دارد .

زیر دستی های چیترا در رنگ و طرح های مختلف تولید شده است و پاسخگوی سلیقه تمام سنین می باشد و از دانش آموزان ابتدایی و مهد کودک تا دانشجویان و معماران و منهدسان و همچنین سازمان ها به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. زیردستی های چیترا پس از تولید به صورت تکی در سلفون های در چسب قرار داده می شوند. زیر دستی های چیترا در طرح های دخترانه و پسرانه به صورت جداگانه بسته بندی شده است.

زیردستی تخته ساسی  چیترا

 

کاربرد زیر دستی(تخته شاسی)

در هر مکانی که باشید اگر یک زیر دستی همراهتان باشد می توانید راحت و آسوده کارتان را انجام دهید و از زیر دستی به عنوان تکیه گاه استفاده کنید زیر دستی های چیترا با داشتن وزن کم و در عین حال کیفیت عالی دارند و به راحتی می توانید آن را جابجا کنید .این زیر دستی ها برای طراحانی که می‌خواهند در مکان‌های مختلف طراحی کنند بسیار کاربردی می باشد.

چه تخته شاسی بگیریم؟

هنگام خریدن زیر دستی به گیره یا قفل آن توجه کنید زیر دستی هایی که بعد از چند بار باز و بسته کردن خراب می شوند از قفل و گیره های بی کیفیت استفاده شده است. کاغذ باید روی تخته شاسی محکم چفت شود که موقع نوشتن یا طراحی کردن کاغذ زیر دستتان تکان نخورد، پس موقع خریدن زیر دستی به این نکات توجه کنید. زیر دستی با کیفیت بخرید و تا پایان سال از آن استفاده کنید و از نوشتن و طراحی کردن روی تخته شاسی با کیفیت لذت ببرید. تخته شاسی که حمل آن راحت باشد و بتوانید در هر مکان و هر جایی به عنوان تکیه گاه از آن استفاده کنید، تخته شاسی باید محکم و بادوام و سبک باشد گیره و قفل آن با کیفیت باشد و با چند بار باز و بسته شدن خراب نشود.

 

زیردستی های چیترا از بهترین نوع گیره استفاده شده است که توانایی نگه داشتن تعداد زیادی کاغذ را دارد. جنس گیره از فلز سنگین و باکیفیت است که با هر بار باز و بسته شدن هرز نمی شود. زیردستی های چیترا از جنس های ام دی اف ، طلقی کلاسیک، طلقی کودکانه، و چرمی است. زیردستی های چیترا سبک ومحکم هستند ، حمل آن آسان و نوشتن روی آن راحت است. رویه ی این زیر دستی ها مرغوب و باکیفیت است ، به راحتی تمیز می شود و با چند بار استفاده کردن خراب و پلاسیده نمی شود و شما مجبور نیستید که هر سری زیر دستی بخرید.

 

سایز زیر دستی های چیترا

زیردستی های چیترا در سایزA4 تولید شده است. زیر دستی هایA4 از پرکابرد ترین زیر دستی ها هستند که مناسب دانش آموزان، مهندسان و طراحان است.

 

معرفی انواع زیر دستی های چیترا

زیردستی ام دی اف (۳میل) چیترا

زیر دستی طلقی کلاسیک

زیر دستی کودکانه چیترا

زیردستی چرم چیترا

زیردستی چوبی چیترا در سایز A4 تولید شده است. زیر دستی چوبی چیترا از کیفیت بالایی برخوردار است و جنس آن از ام دی اف 3 میل می‌باشد. این محصول به دلیل استفاده از قفل سنگین و ضخیم 22 گرم، توانایی نگه داشتن تعداد زیاد کاغذ را در گیره خود دارد. طرح های زیردستی چوبی چیترا در طرح های تک رنگ ابی قرمز زرد سبز و طرحدار تولید شده است.

 

زیر دستی طلقی چیترا کودکانه

زیردستی طلقی کلاسیک چیترا در سایز a4 با طرحهای زیبا و جذاب و با کیفیت اعلا تولید شده است. این محصول بسیار پر کاربرد می‌باشد. زیردستی طلقی کلاسیک چیترا با در طرح های دخترانه و پسرانه تولید شده است طرحهای خاص و منحصر به فرد این زیردستی ها باعث شده است که استقبال زیادی از زیر دستی های چیترا بشود رویه‌ی این زیر دستی از کاغذ گلاسه مرغوب و چاپی تهیه شده و تخته شاسی آن با طلق لمینت شده است. این محصول برای اولین بار توسط چیترا تولید و عرضه می‌گردد.

 

زیر دستی چرم چیترا

زیر دستی چرم چیترا

زیر دستی چرم بهترین ابزار برای طراحان و خوشنویسان است. این زیر دستی ها از بهترین جنس چرم ساخته شده و میزان استحکام بالایی دارند.

این زیر دستی ها با رویه چرم لطیف و نرم مناسب خوشنویسی است و لطافت آن به صورت استاندارد است، دارای سطحی صاف و نرم می‌باشد و قلم در آن فرو نمی رود و نوشتن روی آن لذت بخش است.

بعضی از زیر دستی های چرم که رویه آن استاندارد نیست نوشتن روی آن سخت است و قلم فرو می‌رود این زیر دستی ها استاندارد نیستند. زیر دستی های چرم چیترا از بهترین نوع چرم ساخته شده است و از رنگ‌های متنوع و مناسب هر سلیقه ای تولید شده است.

انتخاب یک زیر دستی مناسب برای هنرجویان و خوشنویسان از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از دلایل پایین بودن کیفیت خط هنرجویان و هنر آموزان مبتدی استفاده از زیر دستی های نامناسب است . زیر دستی برای بالا بردن کیفیت خط نوشتاری مناسب میباشد.

 

 

زیردستی چرم چیترا

زیر دستی های چرم چیترا انعطاف پذیری و قابلیت ارتجاعی دارد با فشار دادن خودکار هنگام نوشتن کمی به داخل فرو می رود و وقتی خودکار را برمیداریم به حالت اولیه برمی گردد زیردستی که این ویژگی را نداشته باشند ، غیر استاندارد است و برای نوشتن و طراحی مناسب نیست.

زیر دستی های چرم جزو پرفروش ترین انواع زیر دستی ها است. کسانی که در نوشتن ضعف دارند و می‌خواهند خط بهتری داشته باشند این زیر دستی ها گزینه مناسبی برای آنها است.

 

امیدوارم بهترین استفاده را از این مقاله  برده باشید.

 

فرهاد جهانگیری 

موسس برند کشوری چیترا

نظر خود را بنویسید

 تماس با پشتیبانی