برندهای برتر لوازم التحریر خارجی

برندهای برتر لوازم التحریر خارجی

لوازم التحریر چیزهایی است که از کودکی با آن سرو کار داشته ایم و همیشه کیفیت لوازم التحریر برای دانش آموزان امری مهم بوده است. ما از همان کودکی با یک بار استفاده از لوازم التحریر، متوجه کیفیت و مرغوب بودن مداد ، پاک کن یا هر کدام از لوازم التحریری که استفاده می کردیم می شدیم. بنابراین کیفیت لوازم التحریر برای همه ی ما مهم است.

صنعت و دنیای لوازم التحریر طی این سال ها رشد چشمگیری داشته است و باعث سود دهی بالایی برای مارک های لوازم التحریر در جهان شده است. محصولات لوازم التحریر در عصر مدرن تکامل یافته و کیفیت و کارایی آن ها گسترش یافته است .

اکنون شما را باچند مارک برتر لوازم التحریر آشنا می کنیم.

 

لوازم التحریر استدلر

 

استدلر  staedtler

استدلر یکی از برند های معتبر جهان است که کار خود را از یک کارگاه کوچک در شهر نورنبرگ آغاز کرد و سپس تجارت خود را گسترش داد.

شرکت استدلر همه ی محصولات خود را طبق استانداردهایFSCوPEFC تولید می کند وهمین امر آن را یکی از محبوب ترین برندها در بین مردم کرده است.

مدادهای لموگراف این برند پرفروش ترین مداد طراحی در دنیای نوشت افزار هستند که گرافیت آنها از بهترین کیفیت برخوردار است.

 

فابر کاستل

فابر _کاستلFaber-Castell

فابر کاستل یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کنندگان لوازم التحریر در جهان است. این شرکت بیش از۸۰۰۰ نفر در سراسر جهان استخدام می کند و از این ۸۰۰۰ نفر ۱۱۰۰ نفر آن در آلمان شاغل هستند. در حال حاضر تولید در ۱۰ کشور در سراسر جهان انجام می شود و هر کارخانه نقش متفاوتی در تجارت دارد و محصولات خاصی را تولید می کند.

محصولات این برند که در تمام دنیا شناخته شده است و از کیفیت خوبی برخوردار است. با تولید انواع مداد، مداد رنگی ، مداد تراش، وسایل نقاشی و طراحی مورد استفاده دانش آموزان و دانشجویان معماری و ... است.

 

شوان استابیلو Schwan -stabilo

این شرکت لوازم التحریر در سال ۱۳۵۵ در کنار سایر تولید کنندگان لوازم التحریر مانند:استدلر و فابر کاستل در نورنبرگ تاسیس شد. این شرکت از دو شرکت خصوصی تولیدی stabilo تولید کننده لوازم آرایشی و تولید کننده لوازم التحریر تشکیل شده است. ازنمونه کارهای مطرح این برند، ساخت ماژیک علامت گذار بود گه برای اولین بار این ایده توسط شرکت شوان استابیلو خلق شد و این شرکت اولین علامت زن جهان را به نام خود ثبت کرد.

 طراحی قلمی برای بهبود دست خط کودکان

این شرکت با همکاری متخصصان و دانشمندان و طراحان ، قلم های ارگونومیک مناسب برای کودکان طراحی کرد. استفاده از قلم ارگونومیک به شما کمک می کند تا از فشارهای ناسالم ،خستگی و آسیب های احتمالی دست جلوگیری کند. استابیلو این قلم ارگونومیک رابه طور اختصاصی برای چپ دست ها و راست دست ها تولید کرده است.

 

لوازم التحریر پارکر

پارکر Parker

پارکر یک برند آمریکایی است که در سال۱۸۸۸ توسط جرج سافورد پارکر تاسیس شد. و اولین خودنویس مخزن دار رادر سال۱۸۹۴ به بازار عرضه کرد. با ورود خودنویس های لوکس و با کیفیت در بازار ، پارکر توانست بیشترین فروش را در سال های اول فعالیتش داشته باشد. ویژگی این خودنویس که خشک شدن سریع جوهر آن بود ، پارکر را به برندی محبوب میان مدیران و صاحب نظران تبدیل کرد.

لوازم التحریر ساکورا

ساکورا Sakura

ساکورا یک شرکت تولیدی ژاپنی است . این شرکت به عنوان تولید کننده مداد رنگی در سال ۱۹۲۱ شروع به کار کرد. در سال ۱۹۲۴ ساکورا اولین پاستیل روغنی را اختراع کرد که رنگدانه ها را باهم ترکیب می کرد. این کار در سطح جهانی به ثبت اختراع رسید.

Pigma Micron Fineliner یکی از معروفترین محصولات ساکورا است که دربین معماران و تصویرگران و کاریکاتوریست ها بسیار محبوب است.

لوازم التحریر پنتل

پنتل Pentel

۷۳ سال پیش پنتل در کشور ژاپن(توکیو) شکل گرفت عبارت pen به معنی مداد و tell به معنی تعریف کردن است که اسم این برند را جذاب تر کرده است. به این فکر کنید که مداد داستان تعریف می کند. شرکت پنتل ابتدا با تولید لوازم تحریر اداری برند خود را به دنیا معرفی کرد.

از محصولات این برند لوازم تحریر اداری، لوازم حرفه ای نقاشی و گرافیک ، آبرنگ ، رنگ روغن و پاستیل است . یوکیو هوری، مدیر کمپانی "پنتل" ماژیک رنگی و ماژیک تخته وایتبرد را ابداع و به نام خود ثبت کرد.

 

لوازم التحریر یوروپن

یوروپن Europen

شرکت یوروپن در سال ۱۹۹۹ در اروپا تاسیس شد. این برند اروپایی از محصولات خاص و منحصر به فردی برخوردار است. طراحی محصولات این برند ظرافت و زیبایی خاصی دارد. طلاکاری و نقره کاری محصولاتش این برند را منحصر به فرد کرده است. خودکارها و روان نویس های ست یوروپن مخصوص هدیه دادن در مناسبت های خاص است.

 

 

اونر Owner

اونر یک شرکت کره ای معتبر و بسیار قدیمی است که سال ها در صنعت تولید لوازم تحریر بوده است. محصولات اونر کیفیت و قیمت مناسبی دارند محصولات شرکت اونر با تنوع بسیار بالا و قیمت مقرون به صرفه در بازار ایران عرضه می شود.

 

لوازم التحریر ماپد

  ماپد Maped

یک مارک مستقل فرانسوی است که در سال۱۹۴۷ در آنسی تاسیس شد واولین محصولات mapedقطب نما های برنجی سنتی بود. اکنون در ۱۲۵ کشور ودر ۲۰ شرکت وابسته در بازارهای لوازم التحریر فعالیت دارد.

از محصولات ماپد، طراحی و تولیدات ملزومات دانش آموزی، تحریر، نوشت افزار و تجهیزات اداری بوده است. خرید محصولات ماپد در ایران استقبال زیادی داشته و محصولات "ماپد" مورد توجه دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است.

 

لوازم تحریر یونی بال

یونی بال Uni-ball

یونی بال از جمله برندهای معرف ژاپنی است که محصولات خود را در کشور های مختلف عرضه می کند ازمهمترین محصولات این برند طراحی مدادهای مدرن چوبی و روان نویس و بانوک فلزی است. یکی از پدیده های این برند ، ساخت خودکارهایی با جوهری بر پایه آب بود . این شرکت اولین قلم با نوک انعطاف پذیر در دنیای نوشت افزار طراحی کرد و مورد استقبال جهانی قرار گرفت.

نظر خود را بنویسید

 تماس با پشتیبانی