ویژگی های سررسیدهای تبلیغاتی

ویژگی های سررسیدهای تبلیغاتی

اگر می خواهید برند شما بیشتر دیده شود، پس باید از قدرت هدایای تبلیغاتی بازاریابی استفاده کنید. شما می توانید با تحویل سررسیدها به عنوان هدیه به مشتریان ، برند خود را تبلیغ کنید، از بین تمام هدایای بازاریابی، سررسیدهای تبلیغاتی اولین انتخاب برای اکثر مارک ها و برند ها هستند زیرا مقرون به صرفه هستند و با توجه به اینکه حداقل یک سال نزد مشتری هست ، هر روز لگو و آرم و پیام شما را می بیند و این تاثیر زیادی برای برندینگ و یاداوری برند شما را برای مخاطب دارد و کلا سررسید ها  مزایای زیادی دارند که حتی ابزارهای مدرن بازاریابی دیجیتال  نمی توانند ارائه دهند.

سررسید تبلیغاتی

چرا سررسید های تبلیغاتی ابزار موثری در بازاریابی هستند؟

  1-مقرون به صرفه هستند

درمقایسه با سایر روش های بازاریابی مانند تبلیغات روزنامه یا تلوزیون، سررسیدهای تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند. هزینه هر سررسید بسیار کم است و به همین دلیل به شما این امکان را می دهد که بدون داشتن بودجه زیاد یک تبلیغ موثر داشته باشید وبه تعداد قابل توجهی از مشتریان بالقوه برسید.

  2-آگاهی از برند شما را افزایش می دهد

یک سررسید تبلیغاتی این امکان را به شما می دهد که نام تجاری خود را به صورت ویژه و کاملا منحصربه فرد به نمایش بگذارید. شما می توانید از تصاویر با کیفیت بالا و بدون استفاده از کلمات زیاد محصول و خدمات خود را تبلیغ کنید. با استفاده از عبارت های کوتاه و جذاب می توانید توجه مخاطبان خود را به راحتی جلب کنید. شما میتوانید روی سررسید نام تجاری، آرم و اطلاعات تماس خود رادر هر صفحه چاپ کنید و در طول روز برای مشتریان قابل مشاهده باشید.

سررسید

3- بسیار کاربردی هستند

مشتری ها هدایایی را دوست دارند که در زندگی روزمره کاربرد دارند،  افراد معمولا در طول روز ، بارها و بارها به تقویم نگاه می کنند که باید قرار ملاقات بگذارند یا جلساتی را ترتیب دهند. تصور کنید که آنها چند بار نام تجاری،آرم و تصاویر و محصولات شما را که در هر صفحه از سررسید شما چاپ می شود می بینند؟

4-مطابق هر سلیقه و هر برندی میتوان آن را طراحی کرد

سررسیدها را می توان مناسب با نیازهای تجاری و مخاطبینی که هدف قرار داده اید، به صورت اختصاصی روی آن کار کنید، شما می توانید از هر نوع طرح، اندازه، رنگ یا موضوعی که دوست دارید استفاده کنید، کیفیت کاغذ مورد نظر خود را براق یا مات انتخاب کنید سررسیدهای تبلیغاتی در واقع بهترین راه برای تبلیغ برند شما به مخاطبان هدفتان است زیرا مزایای زیادی را ارائه می دهند.

 

سررسید

شما میتوانید باهزینه ای کم به مخاطبان گسترده ای دست پیدا کنید.

استفاده متعدد از انواع سررسید ها :

افراد معمولا یک تقویم رومیزی دارند ، یکی را به دیوار آویزان می کنند و دیگری را در قسمت مشترک دفتر و حداقل یکی را در خانه ی خود دارند.

ازنظر بازاریابی تبلیغاتی، شخص به چند زنجیره تبلیغاتی نیازدارد؟ احتمالا یک یا دو مورد بیشتر نیست ، درست است؟

شما میتوانید چندین تقویم سفارشی، با موضوعات، رنگ هاو ویژگی های متنوع به مشتریان وفادار خود هدیه دهید و برند خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید. یکی دیگر از دلایل مفید بودن تقویم های تبلیغاتی این است که برای همه افراد در هر صنعت،شغل و تجارت جذاب و کاربردی است.

  با توجه به افزایش شدید قیمت در سال های گذشته در حوزه کالاهای تبلیغاتی،سررسیدها همچنان مقرون به صرفه ترین و اکانامی ترین کالا برای تبلیغات است که افراد می توانند برای تبلیغات شرکت خود از آن استفاده کنند.

سررسید تبلیغاتی

انواع تبلیغاتی که روی سررسید ها می توان انجام داد

  ارزانترین تبلیغ:

چاپ تبلیغات شما فقط روی جلد سررسید : چونکه این کار بعد ازچاپ انجام می شود شما می توانید با حداقل تیراژ و حداقل تعداد سفارش دهید و با کمترین قیمت کار خود را تحویل بگیرید و هزینه تبلیغات زیادی را ایجاد نمی کند یعنی علاوه براینکه شما هزینه یک سررسید معمولی را می دهید بین ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان بسته به نوع تیراژ آن و کاری که سفارش می دهید ، فقط هزینه تبلیغ روی آن درج می شود.

 دومین تبلیغ روی سررسید

صفحات اول و دوم سررسید به صورت چهاررنگ چاپ کنید کاتالوگ کالا و تصویر مجموعه ی شما را روی آن چاپ کنند و به شما تحویل دهند این یکی از رایج ترین تبلیغات سررسید است که معمولا بعد از چاپ سررسید انجام می شود ونسبت به موارد دیگر ارزانتر است.

سومین تبلیغات

این دو برگ سررسید تبلیغاتی را تبدیل به۴،۸و۱۶کنید وحتما این اعداد باید زوج باشد و مضربی از ۴ باشد که در بحث تخصصی چاپ انجام می شود این روش چاپ ؛فرصت بیشتری به شما می دهد که اطلاعات بیشتری از کالا ومحصولات خود را به مشتری القاء کنید،این کار رامیتواند هم در اول سررسید و هم در آخر سررسید قرار بگیرد، در سررسید های فنری شما می توانید اطلاعات خود را در بین (فصل ها،ماه ها)سررسید قرار دهید . 

تبلیغ سررسید

مدل دیگر واحتمالا گران ترین مدل تبلیغات در سررسید

چاپ لگو و پیام شما در تمام صفحات سررسید است یعنی در۳۶۵ صفحه سررسید،  پیام شمادر پایین صفحه ، بالا یا وسط صفحه به صورت محوقرار میگیردو پیام تبلیغاتی خود را به این صورت به مشتری می رسانید .

یا اینکه هر روز یک پیام جدید به مشتری بدهید ، مثلا: اگر شماآموزشگاه زبان دارید، هرروز یک لغت جدید به مشتری آموزش دهید یا اگر تولید کننده هستید مثل مجموعه چیترا؛ صدها کالا دارید ، هرروز یک کالا را به مشتری معرفی کنید. این یکی از کاملترین روش های تبلیغات در سررسید است والبته کاملترین این است که هم در جلد وهم در صفحات به صورت رنگی تبلیغات بزنید. 

 

سررسیدها را به موقع چاپ کنید تا به مشتریان خود تا پایان سال هدیه دهید . با هدیه دادن سررسیدهای تبلیغاتی ، باعث ایجاد رابطه تجاری پایدار و سودمند می شوید.

معمولا تولید سررسید ها از اوایل آبان ماه بعد از انتشار تقویم مادر توسط ژئو فیزیک دانشگاه تهران و صدور مجوز از طرف وزارت ارشاد   شروع می شود و و از اواخر آبان ماه هر سال سررسید ها و تقویم ها در اختیار مراکز توزیع و پخش در تهران و شهرستان ها قرار می گیرد و شرکت ها و سازمان ها و افراد، فرصت کافی برای انتخاب و چاپ تبلیغات خود دارند .

 

نظر خود را بنویسید

 تماس با پشتیبانی