خرید سررسید

خرید سررسید

خرید سررسید

تقویم و سررسید چیترا با بیش از دو  دهه فعالیت در حوزه تولید محصولات تبلیغاتی ، گزینه مناسبی  برای خرید سررسید ارزان و با کیفیت است .                                            

سررسید چیترا با تولید انواع سررسید و تقویم های ته دوخت و فنری با جلد های چرم و سلفون و کریستال سعی دارد با حفظ کیفیت ، خرید ارزان و مطمئنی را به مشتریان هدیه دهد .

تولید سررسید و تقویم چیترا با استفاده از بهترین دستگاه های چاپ و صحافی ، و به کارگیری پرسنل خبره و کارآزموده ، و استفاده از متریال درجه یک ، تبدیل به یک برند ماندگار در ذهن مشتریان شده است .

مشتریان چیترا با سفارش های اختصاصی خود ، بدون دغدغه صفر تا صد کار را به چیترا می سپارند و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل می گیرند . تمام کارهای طراحی ، لتو گرافی و تهیه و کپی زینک ،چاپ ،و صحافی و بسته بندی با نظارت مشتری انجام می شود و مشتری می تواند تمام این مراحل را نظارت کند . 

خرید سررسید ارزان

سررسید های چیترا جهت سهولت انتخاب مشتری بسته به نوع صحافی و نوع داخله و سایز و مدل صحافی تقسیم بندی می شود .

سررسید های چیترا با قیمت های بسیار پایین و ارزان در مدل های جلدی مختلف به شرح ذیل تولید میشوند :                                                   

سررسید های جلد چرم

این مدل سررسید با جلد چرم تولید می شود و با توجه به مرغوبیت جلد چرم چیترا و استفاده از چرم های با کیفیت ، لگو و آرم و نوشته های مد نظر مشتری بر روی جلد حک می شود و جلوه زیبایی به سررسید می  دهد. 

 

سررسید جلد چرم  پلاک دار 

این مدل سررسید جلد چرم چیترا مشابه مدل بالایی هست و تنها تفاوت آن این است که به جای حک مشخصات و لگو و اطلاعات مشتری برروی چرم به روی پلاک روی سررسید حک می شود .

در واقع یک پلاک فلزی بسته به درخواست مشتری در سایزهای مختلف برروی سررسید قرار می گیرد و اطلاعات مشتری با لیزر برروی پلاک نقش بسته می شود .

 

سررسید های جلد سلفون

سررسید های جلد سلفون چیترا با طرح های بسیار زیبا تولید می شود .

این سررسید ها گزینه مناسبی و ارزان تری نسبت به سررسید های چرم هستند .

تبلیغات و اطلاعات مشتری معمولا به صورت طلا کوب برروی سررسید چاپ می شود 

البته در مدل های کاملا اختصاصی جلد با اطلاعات و طرح دلخواه مشتری به صورت چهار رنگ تولید می شود 

 

سررسید چرم کریستال

سررسید های جلد کریستال

این نوع سررسید ها با جلد کریستال تولید می شود که چیزی بین چرم و سلفون است و بسیار محکم است و قطر ذخامت جلد  آن تقریبا دو برابر سررسید های دیگر است و معمولا مناسب کارگاه ها و شرکت های مهندسی و عمرانی است

با توجه کیفیت بالای این سررسید ها مورد پسند افرادی هست که در محیط های کاری فیزیکی استفاده می کنند و نگران افتادن و پاره شده هستند که سررسید جلد کریستا به راحتی پاره نمی شود 

سررسید جلد کریستال چیترا در سایز های وزیری ، رقعی و یک هشتم تولید می شود و مشتریانی که دنبال کیفیت و خرید سررسید ارزان هستند می توانند این مدل را انتخاب کنند 

سررسید ارزان

 

سررسید های جلد ترمو

ترمو نوعی چرم بسیار مرغوب و گران قیمت است که مشخصه واضح آن علاوه بر زیبایی ، این است که بعد از حک اطلاعات مشتری برروی جلد قست حک شده رنگ عوض میکند و به رنگ دیگری نسبت به سایر قسمت های جلد تبدیل می شود . و جلای دیگری به سررسید می دهد .به این خاطر مشتری های خودش را دارد 

سررسید های جلد ترمو چیترا با وجود کیفیت بالایی که دارد گزینه بعدی برای خرید سررسید متفاوت است 

البته سررسید های چیترا از لحاظ داخله نیز به صورت زیر تقسیم بندی شده است :

سررسید جمعه جدا چیترا 

منظور از سررسید جمعه جدا چیترا ، سررسید هایی است که تمام روزهای هفته حتی جمعه و روز های تعطیل در صفحه های جداگانه طراحی و تولید شده است 

این مدل سررسید مناسب افرادی هست که قصد خرید سررسید جهت نوشتن حساب های روزانه حتی روزهای تعطیل و یا یادداشت های روزانه هستند.

سررسید پنج شنبه جمعه با هم 

سررسید های پنج شنبه جمعه با هم چیترا به سررسید هایی گفته می شود  که روزهای هفته هر کدام در یک صفحه جدا هستند ولی روزهای تعطیل و یا جمعه با صفحه قبلی در یک صفحه قرار گرفتند. 

سررسید های پنج شنبه جمعه با هم چیترا مناسب افرادی هست که قصد خرید سررسید با صفحاتی را دارند که جمعه آنها مشترک هست.

این سررسید ها در سایز های وزیری ، رقعی و یک هشتم تولید می شود و داخله آن هم می تواند تک رنگ یا دو رنگ باشد.

سررسید دو روز در صفحه

سررسید دو روز در صفحه چیترا ، در هر صفحه دو روز قرار دارد و مناسب افرادی هست که قصد خرید سررسید ارزان تری دارند و تعداد صفحات آن برایشان مهم نیست .

سررسید دو روز در صفحه چیترا در مدل های تک رنگ و دو رنگ تولید و عرضه می شود.

 

و از لحاظ سایز نیز به شرح ذیل تقسیم بندی می شوند :

 سررسید وزیری چیترا

سایز وزیر سررسید های چیترا 17 سانتی متر در 24 سانتی متر هست .

 

 سررسیدرقعی چیترا

سایز سررسید های رقعی چیترا 14/5 سانتی متر در 21 سانتی متر است .

 

 سررسید یک هشتم چیترا

سررسید یک هشتم چیترا در سایز 17 سامتی متر در 12 سانتی متر تولید می شود و مناسب افرادی هست که تمایل به خرید سررسید کوچک تر و قابل حمل تر دارند.

 

و تقسیم بندی دیگر سررسید های چیترا بر اساس دو رنگ و تک رنگ بودن داخله سررسید می باشد.                                                                      

سررسید دورنگ چیترا

سررسید دو رنگ چیترا به سررسید های گفته می شود که داخله آن با دو رنگ چاپ شده است و معمولا این سررسید مناسب افرادی هست که دقت زیادی در خرید سررسید دارند و تمایل دارند سررسید انتخابی آنها به بهترین شکل باشد و زیبایی بصری سررسید اهمیت زیادی می دهند .

سررسید تک رنگ چیترا 

سررسید تک رنگ چیترا به سررسید های گفته می شود که رنگ داخل آن به صورت یک رنگ چاپ شده است افرادی که حساسیت زیادی به خرید سررسید ندارند این مدل را انتخاب میکنند .

 

امیدوارم که توانسته باشیم انواع مدل سررسید را معرفی کرده باشیم و شما بتوانید در خرید سررسید به راحتی مدل ها را از هم تمیز دهید و بهترین  گزینه خرید سررسید را داشته باشید.                                                         

 

نظر خود را بنویسید

 تماس با پشتیبانی