کاربرد انواع تقویم رومیزی

کاربرد انواع تقویم رومیزی

زمان ارزشمند ترین دارایی شماست ، شما باید مطمئن شوید که زمان را هوشمندانه میگذرانید.

تقویم وسیله ای برای سامان دهی کار وفعالیت های روزه مره شماست ، شما با استفاده از تقویم ها زمان را مدیریت می کنید. تقویم های رومیزی گزینه مناسبی برای مدیریت زمان و برنامه ریزی برای کارهای روزمره می باشد. این تقویم ها، روی میزکار، پیشخوان آشپزخانه در معرض دید شما قرار دارد و شما می توانید روزانه کارهای خود را سامان دهی و برنامه ریزی کنید.

تقویم ها کاربردهای مختلفی دارند و در سبک های متنوعی به چاپ می رسند. تقویم های رومیزی یکی از پرکاربرد ترین تقویم هایی است که به سبک ها و مدل های مختلف به چاپ می رسد.

چاپ تقویم رومیزی به صورت اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی به صورت اختصاصی

بسیاری از شرکت ها و ارگان ها به منظور دیده شدن و ماندگار شدن برندشان، از چاپ تقویم رومیزی اختصاصی استفاده می کنند و به صورت اختصاصی در تعداد مشخص برای هدف مورد نظر خود آن چیزی که در نظر دارند سفارش می دهند.

تبریک سال جدید با تقویم های رومیزی

تقویم رومیزی هدیه ای ارزشمند برای تبریک سال نو می باشد. شما می توانید از طریق این تقویم ها برند ومحصولات خود را تبلیغ کنید. شرکت ها، ارگان ها، ادارات و موسسات مختلف برای تبریک سال نو، تقویم رومیزی را به عنوان هدیه به مخاطبان خود در نظر می گیرند. تقویم رمیزی هدیه ای مناسب و کاربردی برای اقشار مختلف جامعه است. این هدیه شکیل و زیبا، برای همه ی دوستان، آشنایان، مشتریان و خریداران هدیه ای بسیار ارزشمند و ماندگار است.

 

تقویم رو میزی

چاپ تقویم رومیزی هدیه ای هوشمند برای مخاطبان

تقویم رومیزی می تواند هم زمان چند کاربرد مختلف داشته باشد. ارگان ها و شرکت ها با چاپ کردن محصولات خود روی صفحات تقویم، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند. این تقویم ها علاوه بر اینکه استفاده روزانه دارند و هر روز با نگاه کردن به تقویم کارهای روزمره خود را برنامه ریزی و اجرا می کنند، میتواند یک منبع تبلیغاتی بسیار مفید و کارآمد نیز باشد. این یک روش تبلیغات ارزان و موثر است که بسیاری از ارگان ها از این روش تبلیغات استفاده می کنند و بسیار راضی هستند.

به صورت حرفه ای و اصولی تقویم های رومیزی را طراحی کنیم

طراحی و چاپ محصولات تبلیغاتی باید به صورت کاملا اصولی و خلاق باشد . با انتخاب عکس های زیبا و جذاب نظر مخاطب را جلب کنیم و اگر در غیر این صورت باشد تبلیغات اثر گذاری نخواهیم داشت.

اکنون شما را با انواع مختلف تقویم های رومیزی آشنا می کنیم

تقویم رومیزی پایه دار ارزان قیمت

استفاده از این تقویم ها ابزاری بسیار مناسب برای تبلیغات محصولات و برندتان است. چاپ لگو و محصولات روی این تقویم ها باعث می شود که برند شما به مدت یک سال در معرض دید مشتری باشد. این تقویم ها دارای۲۶ صفحه و ۱۳ برگ دو رو است. جنس این تقویم ها معمولاً از جنس گلاسه براق می باشد که باعث زیبایی و کیفیت این تقویم ها شده است. این تقویم ها علاوه بر کارایی زیادی که دارند بسیار مقرون به صرفه هم می باشند که همین امر باعث شده بسیاری از ارگان ها و شرکت ها برای تبلیغات برند خود از این تقویم ها استفاده کنند.

 

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رو میزی یادداشت دار

این تقویم های پر طرفدار روی یک پایه ی سه گوش قرار میگیرند که جنس این پایه ها مقوایی و سخت است و صفحات تقویم از جنس گلاسه براق است. در کنار تقویم ، یک دفترچه یادداشت قرار دارد که برای ثبت وقایع روزانه و یادداشت های روزمره برای شرکت ها، میزکار، برنامه ریزی روزانه زنان خانه دار بسیار مناسب می باشد.

در این تقویم ها می توانید از تصاویر رنگی و مناسب با کار خود روی تمام صفحات آن چاپ کنید و در معرض دید مشتری قرار دهید. روی این تقویم ها می توان به صورت اختصاصی طراحی کرد و با طلاکوب و نقره کوب کردن ، زیبایی تقویم را دو چندان کنید.

تقویم رومیزی مقوایی

 

تقویم رو میزی مقوایی

برای ساخت این تقویم ها از مقوای گلاسه استفاده می کنند و با توجه به سلیقه مشتری، روی پایه های مقوایی این تقویم ها که وزن کمی دارند و در سایز های مختلف تولید می شوند میتوان طرح دلخواه خود را روی آن چاپ کنید و نام تجاری خود را به صورت طلا کوب و نقره کوب روی پایه های تقویم درج کنید.

در هر برگ از تقویم ، یکی از ماه های سال را مشاهده می کنید. این تقویم های ماه شمار، وقایع روزانه، تاریخ های شمسی، قمری و میلادی را نمایش می دهند.

تقویم رو میزی پایه سخت

این تقویم های رومیزی مثلثی شکل هستند و به راحتی روی میز قرار می گیرند، وزن این تقویم ها نسبت به تقویم مقوایی بیشتر است و در عین حال مقاومتر هستند، روکش این تقویم ها از جنس گلاسه سبک و جنس گالینور یا کاغذ فانتزی است. شرکت ها و ارگان ها می توانند تبلیغات خود را به صورت اختصاصی روی این تقویم ها درج کنند و برند خود را به نمایش بگذارند.

تقویم رومیزی چوبی

تقویم رومیزی چوبی

تقویم های رومیزی چوبی در دو مدل هفته شمار و روز شمار وجود دارد. این تقویم ها دارای پایه های چوبی زیبا و شکیلی هستند ، چوب این تقویم ها را با ورق تقویم ست می کنند، تقویم های چوبی در مدل های مختلف پایه دار، رومیزی و زیردستی عرضه می شود.

تقویم رو میزی فلزی

تقویم فلزی رو میزی

جنس پایه این تقویم ها فلزی است، این تقویم ها محکم و ماندگاری آنها بسیار زیاد است و برای ارگان ها، شرکت ها و خانه ها کاربرد دارد. این تقویم ها به صورت رومیزی، زیردستی و پایه دار عرضه می شود.

 

تقویم رومیزی پلکسی

 

تقویم رومیزی پلکسی

این تقویم ها طراحی خلاقانه و زیبایی دارند که از یک نوع ترموپلاستیک با ورقه هایی با ضخامت ساخته شده است که به آن پلکسی می گویند.

این پلکسی ها مانند شیشه شفاف و براق هستند و جلوه های زیبایی به تقویم می دهند. پلکسی ها باعث استحکام و ایستایی تقویم های رومیزی می شوند و جذابیت و ماندگاری تقویم ها را بیشتر می کنند. این پلکسی های استفاده شده در تقویم ها مانند شیشه جلوه می دهند ولی شکنندگی آنها مانند شیشه نیست. ازمزایای این تقویم ها جلوه ی زیبا و براق، وزن کم و ایمنی در مقابل شکستن آن است که این تقویم ها را جذاب و پر طرفدار کرده است.

نظر خود را بنویسید

 تماس با پشتیبانی